6. Mistrzostwa Nauczycieli w Maratonie

13.03.2019

6. Mistrzostwa Nauczycieli w Maratonie
W ramach organizowanego od 46 lat Dębnowskiego Maratonu, w tym roku odbędą się 6. Mistrzostwa Polski Nauczycieli Maratonie.
Każdego roku do naszego miasteczka zapraszamy nauczycieli i pracowników oświaty ze wszystkich zakątków Polski. 

Organizatorzy są otwarci i gotowi by pomóc każdemu z Was ustanowić swój własny rekord życiowy, poprawić swój wynik albo zdobyć jeden z elementów Korony Maratonów. Każdy biegacz ma swój własny cel, który może osiągnąć, do czego serdecznie zachęcamy. 

Mieszkańcy naszego miasteczka gminy na całej trasie biegu wspierają dopingiem i pomocą. W czasie biegu panuje fantastyczna atmosfera, którą koniecznie trzeba poczuć, żeby móc się przekonać, jak ważna jest współpraca i pomoc koleżeńska oraz jak fantastycznie możemy integrować swoje środowisko.

Naszym celem, jako współorganizatorów, jest stworzenie Wam takich warunków, by każdy poczuł się dobrze, jak u siebie, wśród przyjaciół, był zauważony, czuł przyjacielską atmosferę i prozaicznie był dobrze nakarmiony.

Rokrocznie na mistrzostwach gościmy ponad 100 maratończyków. W tym roku przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe nagrody. Oprócz nagród mamy dla wszystkich uczestników coś bardzo cennego, czego nie da się zmierzyć, poczucie wspólnoty i przyjemność bycia razem. Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w maratonie. Zawarcia nowych, ciekawych znajomości, przyjaźni i poczucia godności, że jesteśmy pracownikami oświaty i mamy swoje mistrzostwa!

Czekamy na Was na trasach biegu, w biurze, przy podawaniu posiłków, gdyż jesteśmy współorganizatorami najstarszego Maratonu w Polsce.

Czekamy na Was!

Związek Nauczycielstwa Polskiego 

PS.

Zapraszamy również w przeddzień maratonu do udziału w biegu Dla dziecka i dorosłego.

 

Prezes Oddziału w Dębnie, Irena Borysewicz

Aktualność

Mini Maraton Dębno 2019

06.03.2019

W sobotę 06 kwietnia zapraszamy do udziału w Pikniku Maratońskim i sta...

Aktualność

Program 46.Maratonu Dębno

06.03.2019

Zapraszamy do zapoznania się z programem 46.Maratonu Dębno 2019. ...

Aktualność

Miód z Pasieki - Miodosytnia Dziki Miód w pakiecie startowym.

20.02.2019

Pasieka- Miodosytnia  Dziki Miód to głównie mała, r...

Aktualność

Koszulki na 46. Maraton Dębno

31.02.2019

W bieżącym roku podobnie jak w ubiegłym, biegacze znajdą w swoich...